Jak skutecznie podrywać w internecie?

Jak skutecznie podrywać w internecie?

Od dłuższego czasu randkowanie w Internecie jest bardzo popularnym sposobem na znalezienie drugiej połówki. Trzeba jednak wiedzieć jak zacząć. Jak podrywać w Internecie? Co powinno się mówić, a czego lepiej unikać? W jaki sposób nawiązywać relację na odległość? Odpowiedzi na te i inne pytania w tekście poniżej.

Po pierwsze staraj się wyróżniać, ale w ten pozytywny sposób

Masz wyjątkowe, niespotykane zainteresowania? Potrafisz grać na pianinie? Super gotujesz? A może po pracy grasz w kapeli rockowej? Wstaw zabawne zdjęcie, które będzie nietypowe. Każda aktywność, coś innego może być tym, która cię wyróżni. Najważniejsze to szczerość i nie za dużo ubarwianie swoich zdolności oraz umiejętności, w końcu kiedy znajomość przejdzie do realnego świata, wyjdzie na jaw prawda na temat twoich umiejętności 😉 Staraj się jednak nie omijać w swoich rozmowach swoich hobby, bo w ten sposób wyróżnisz się z tłumu. Dodatkowo pamiętaj, że wyróżnianie się powinno być czymś pozytywnym.

Po drugie stwórz ciekawy opis

Mówi się, że mężczyźni, wybierając potencjalne kandydatki do rozmowy, patrzą na zdjęcie, a kobiety czytają opisy. Prawdą natomiast jest, że bez względu na płeć opis dużo mówi o osobie, która go stworzyła. Pokazuje on szablonowość, nietuzinkowość lub pospolitość osoby, której dotyczy. Od razu widać po opisie kto ma dystans do siebie, potrafi żartować z siebie, a kto jak mantrę powtarza utarte frazesy. Warto należeć do tej pierwszej grupy, łatwiej wtedy będzie nawiązać bliższą relację i zaciekawić więcej potencjalnych partnerek/partnerów. Trzeba jednak pamiętać o szczerości.

Rozmowa

Czy sex fotki działają na każdego? To zależy od tego z kim mamy do czynienia po drugiej stronie ekranu. Jest to bardzo ryzykowny sposób na konwersację, ale nikt nie powiedział, że od razu będziemy spaleni po takich działaniach. Niektórzy lubią bezpośredniość, jaką niesie za sobą znajomość zawarta w Internecie. Trzeba jednak pamiętać, aby upewnić, że osoba, z którą piszemy, chce dostać takie zdjęcia i aby nie były one zbyt odważne, w końcu to początki znajomości, warto więc budować relację powoli.

Poczucie humoru

Większość osób ceni w innych poczucie humoru. Dlatego też warto mieć dystans do siebie i otaczającego świata, łatwiej jest wtedy budować relację z innymi. Z tego względu żartowanie i wysyłanie śmiesznych memów jest jak najbardziej wskazane. Pokazuje to nas z pozytywnej strony jako osoby zdystansowane do siebie, pewne siebie i swoich wad oraz zalet.

Podsumowanie

Reasumując, podrywanie przez Internet nie jest takim trudnym zadaniem, jak się wielu wydaje. Przede wszystkim trzeba jednak pamiętać o tym, żeby kierować się określonymi zasadami. Warto zwrócić uwagę na to jak zaczynamy rozmowę, czy potrafimy się wyróżnić z tłumu i jaki nadajemy ton rozmowie. Wszystkie chwyty dozwolone, ale mogą przynosić różne konsekwencje. Wybieraj potencjalne partnerki lub partnerów, kierując się zasadą, że opis i zdjęcie to spójna całość. Warto, więc zwracać uwagę na jedno i drugie w jednakowym stopniu.

Dodaj komentarz