Ataki paniki w trakcje jazdy samochodem i sposoby na uspokojenie

Ataki paniki w trakcje jazdy samochodem i sposoby na uspokojenie

Ataki paniki w czasie jazdy to wstrząsające przeżycie. ataki paniki (znane również jako ataki lękowe) na ulicy lub w domu są na tyle złe, ale w czasie jazdy, mogą spowodować bardzo przerażający stan umysłu. Większość osób wymaga samochodu do podróży do pracy czy może upuszczenie dzieci do szkoły.krakowska-kancelaria.pl/odszkodowania.html Te codzienne okoliczności mogą wiercić strach ludzi, którzy cierpią z powodu ataków.

Istnieje wiele powodów, dlaczego ludzie cierpią na ataki podczas jazdy:

Wcześniej udział w katastrofie
Świadkiem katastrofy
Zamknięta przestrzeń samochodu
Uczucie popędzania przez innych kierowców
Uczucie zablokowana, gdy w dużym natężeniu ruchu

Czy którykolwiek z wyżej brzmi znajomo. Jeśli tak to proszę czytać dalej jako pomoc jest w zasięgu ręki .. tanie szaliki klubowe.

Ataki paniki w ogóle, może kopać w dowolnym czasie i bez powiadomienia. Intensywny strach jest wstrząsające. Kiedyś miałem fobii społecznej ataki paniki podczas gdy na zakupy i kazał mi się zatrzymać z dala od jazdy, jak byłem w ciągłym strachu posiadania kolejnego ataku. Wykonana jest moje życie zależy od innych – jak przyjaciół i rodziny – aby dostać się wokół mnie. I transportu publicznego sprawia, że ​​czuję się bardzo nieswojo.

Mój stan był początkowo uspokoił lekami przepisanym mi przez mojego lekarza, ale uważam, że to faktycznie utrudniony mojego zdrowienia jako lek mnie senność i ogólnie brak motywacji. To wszystko jest dobre i potrzebne, jeśli chcesz siedzieć w domu cały dzień, ale kiedy masz pracę i chcesz dostać się do pracy na własną rękę, to dusza niszczące. Ale ja po prostu nie mam zaufania do położyłem ręce na kierownicy.

Leki nie działały na mój jazdy fobii. Nadal ciągle myślał mój stan ostatecznie spowodować obrażenia kogoś. Nadal miałem lęk przed utratą kontroli nad samochodem. Ale teraz wiem, że wiele form ataków można wyleczyć wydajnie i na dłuższą metę …

Pierwszym krokiem w moim powrocie do zdrowia miała być pozytywna i wierzę, że długoterminowa pomoc była dostępna. Im szybciej sobie sprawę, że coś jest tam dla ciebie tym szybciej masz swoje ręce na kierownicy ponownie i, jazdy bez obawy o atak paniki. Dla mnie naturalne techniki pracował o wiele lepiej niż przepisanych leków. Nie ma żadnych skutków ubocznych i są nadal pracuje dla mnie dzisiaj.

Techniki kiedyś wyleczyć moje ataki paniki w czasie jazdy jest użycie napięcie mięśni trening i relaks. W istocie te techniki trenować swój mózg rozpoznać oznaki na nadchodzący atak lęku. Kiedyś myślałem, że ataki paniki były nagłe, ale nie są. Budują się i kopać kiedy nie spodziewał.

Szkolenie prowadzone jest napięcie mięśni raz dziennie przez 15 minut. Aktywnie napięta część ciała zaczynając od rąk do szyi iw dół przez ciało. Ścisnąć i zwolnić różne grupy mięśni. Po czasie będzie szkolić się mózg rozpoznać, jaka część ciała jest napięta, kiedy wybrać się na ten znak, że teraz czas na relaks.

Trening relaksacyjny wymaga, aby siedzieć prosto, nie ustanawiające z was ręce po twojej stronie. Kuchnia działa dobrze dla mnie. Zrelaksować swój umysł poprzez myślenie o najcudowniejszym spokojnym miejscu masz zawsze chciał i podjąć w zapachy, temperatury, dekoracje … Pomyśl o tym miejscu przez 10 minut.

Teraz połączyć dwie techniki razem. Jeśli jazdy i rozpoznać swoje napięte w określonej części ciała, wiesz, że masz do wykorzystania tej techniki relaksacyjne. W stanie spokoju, zatrzymaj się, gdzie bezpiecznie i siedzieć w swoim myśleniu Samochód wspaniałe miejsce, uspokoić swoje ciało i jechać jeszcze raz. I nawet to zrobił na autostradzie w ogromnym korku, udało mi się opanować lęk.

Są tylko dwie techniki, które znalazłem nie do przecenienia. Istnieje wiele technik, które można znaleźć bardzo korzystne. Pamiętaj … Ty nie masz kondycji, to tylko stan umysłu …

Dodaj komentarz