Bezpieczny i nowoczesny sposób na kontrolowanie swojego serca – Kardia Mobile

Bezpieczny i nowoczesny sposób na kontrolowanie swojego serca – Kardia Mobile

Czy wiesz, że serce jest najważniejszym narządem w ciele człowieka? Każdego dnia i nocy, pracuje nieprzerwanie, pompując krew. Bardzo często zapominamy o tym, aby regularnie sprawdzać jego pracę, która czasem nie jest prawidłowa. W celu sprawdzenia jego pracy, możemy udać się do lekarza. Co więcej, możemy zdecydować się na nowoczesne i w pełni bezpieczne urządzenie Kardia Mobile https://arytmiaserca.pl/kardia-mobile-sklep/, które ułatwi codzienną kontrolę pracy mięśnia sercowego.

Jakie nieprawidłowości wykrywa przenośne EKG Kardia Mobile?

Przenośne urządzenie pozwala na dokładne wykonanie badania elektrokardiograficznego, w dowolnym miejscu na ziemi. Jesteśmy w stanie kontrolować nasze serce na zagranicznych wakacjach, w domu czy podczas zakupów w galerii handlowej. Właściwie nie ma tu żadnych ograniczeń. Tylko od nas zależy kiedy skorzystamy z urządzenia. Dzięki jego pomocy możemy śledzić palpitację oraz kołatanie serca, a także duszności i wzorce aktywności. Dodatkowo jesteśmy w stanie rejestrować dokładne tętno i EKG. Co więcej, urządzenie zarejestruje ewentualne nieprawidłowości w rytmie serca lub poinformuje nas o braku zaburzeń.

Jak korzystać z przenośnego EKG?

Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji, należy pobrać aplikację mobilną na swojego smartfona. Nie martw się, aplikacja jest kompatybilna z każdym systemem operacyjnym. Po pobraniu aplikacji i połączeniu jej z urządzeniem, mamy dostęp do wszelkich danych dotyczących pracy naszego serca. Łatwa w obsłudze aplikacja, umożliwia stały kontakt z lekarzem prowadzącym. Możemy w prosty sposób wysyłać wyniki badań i konsultować się ze specjalistą. Dodatkowo mamy możliwość tworzenia notatek głosowych i prowadzenia dziennika.

Komu może przydać się regularne wykonywanie EKG?

Oczywiście regularna kontrola pracy serca, powinna dotyczyć każdego. Każdy niepokojący sygnał naszego organizmu, powinien skłaniać nas do umówienia się na wizytę do lekarza. Jednakże osoby, u których zostały wykryte problemy kardiologiczne czy też te, które przeszły zawał mięśnia sercowego, powinny pomyśleć o częstej samokontroli. Pomóc im w tym może przenośne urządzenie Kardia Mobile. Dzięki niemu, będą w stanie wykonać badanie w dowolnym miejscu na ziemi. Korzystanie z tego urządzenia, to nie tylko sposób na szybkie uzyskanie wyników, lecz przede wszystkim zachowanie spokoju ducha każdego dnia. Co więcej, przenośne EKG może również przydać się wyczynowym sportowcom, którzy każdego dnia wykonują ogromną pracę. Przy takim wysiłku, lepiej na bieżąco kontrolować serce, aby nie tylko poprawiać wyniki sportowe, lecz także dbać o zdrowie.

Dodaj komentarz