Depilacja laserowa – wygoda i oszczędność czasu

Depilacja laserowa – wygoda i oszczędność czasu

Gładkie ciało pozbawione włosków to marzenie niejednej kobiety. Coraz częściej po depilację sięgają również mężczyźni. Jaka metoda jest w tym przypadku najlepsza? Laserowa depilacja Łódź to wspaniały zabieg, który gwarantuje możliwość pozbycia się owłosienia na stałe. Sprawdź, na czym polega i jakie efekty oferuje!

Depilacja laserowa – wygoda i oszczędność czasu

Masz już dosyć maszynki do golenia, wosku czy depilatora? Koniecznie skorzystaj z depilacji laserowej! Wykonywany w salonie zabieg to gwarancja wspaniałych rezultatów, dzięki którym maszynka trafi już do kosza. Specjalna technologia wykorzystywana podczas depilacji laserowej znacznie osłabia cebulki włosów, co sprawia, że możemy mieć całkowicie gładką skórę już na stałe. Depilacja laserowa może być zastosowana na niemal każdym obszarze ciała, który porastają włoski odbierające Ci komfortowe samopoczucie. Dzisiejszy artykuł stworzony jest dla osób, które zastanawiają się nad skorzystaniem z zabiegu depilacji laserowej. Wyjaśniamy w nim, na czym polega taka depilacja. 

Jak przebiega depilacja laserowa?

Podczas depilacji laserowej osoba wykonująca zabieg wyposażona jest w laser ze specjalną końcówką, którą zbliża do skóry. Wtedy właśnie wypuszczana jest wiązka światła lasera, która niszczy niechciane włosy. Końcówka przesuwana jest po całym obszarze poddawanym zabiegowi – w zależności od wybranej strefy depilacji całość trwa zwykle ok. kilkanaście minut. 

Ważną kwestią jest fakt, że włosy podczas depilacji muszą być zgolone. Należy o to zadbać dzień przed zabiegiem. Po depilacji należy natomiast aplikować maści redukujące podrażnienia skóry. Ilość zabiegów potrzebnych do uzyskania zadowalających rezultatów zależy zwykle od tego, jak regularnie są one wykonywane, jakiego lasera używamy, a także jakie włosy poddawane są depilacji. Na nieco szybsze efekty mogą liczyć osoby z ciemnymi włosami i jasną karnacją, jednak laser Modus AX doskonale radzi sobie w każdym przypadku. 

Dlaczego warto skorzystać z depilacji laserowej?

Najważniejszą zaletą depilacji laserowej jest oczywiście fakt, że z jej pomocą możemy pozbyć się owłosienia na stałe. Dzięki temu znacznie skracamy czas codziennej pielęgnacji i przygotowywania się na ważne wyjścia. Kolejną zaletą zabiegu jest fakt, że trwa on naprawdę krótko. Wiele osób obawia się bólu towarzyszącego zabiegowi, jednak w tym celu warto wybrać laser, który redukuje nieprzyjemne doznania. Możemy bowiem skorzystać z oferty salonu, który stosuje specjalną technologię chłodzenia skóry, co znacznie zmniejsza uczucie kłucia podczas używania lasera.

Dodaj komentarz