Dlaczego warto być na bieżąco z promocjami w PlayStation Store?

Dlaczego warto być na bieżąco z promocjami w PlayStation Store?

PS Store to sklep cyfrowy, do którego ma bardzo łatwy dostęp każdy posiadacz konsoli PlayStation 4 lub PlayStation 5. Dostęp do niego można bowiem uzyskać nie tylko z poziomu przeglądarki internetowej, ale też właśnie samej konsoli. Jednak nie każdy decyduje się regularnie do niego zaglądać i sprawdzać, co ciekawego ma on do zaoferowania.

Przyczyną może być chociażby pogląd, że gry są tam po prostu za drogie i w związku z tym nie opłaca się z niego korzystać. W tym artykule chcielibyśmy wyjaśnić Wam, dlaczego warto co jakiś czas przejrzeć zawarte w PS Store propozycje i wyjaśnić, czym ten sklep się wyróżnia. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

W PS Store pojawiają się naprawdę świetne okazje

PS Store nie jest być może pierwszym cyfrowym sklepem, który przyszedłby nam na myśl, jeśli zastanawialibyśmy się, gdzie można kupić tanie gry. Faktycznie, ceny regularne w tym sklepie nie należą do najniższych, ale za to ma on inną ważną zaletę: regularnie można znaleźć w nim sporo ciekawych promocji, czy to w ramach większych wyprzedaży, czy swego rodzaju „jednorazowych strzałów”.

Niekiedy promocje te są stosunkowo niewielkie, a niekiedy potrafią bardzo znacząco obniżyć cenę gry. Zdarza się, że wysokiej klasy tytuły, w tym gry AAA, są dostępne do kupienia za zaledwie kilka-kilkanaście złotych. Mowa tutaj oczywiście w dużej mierze o grach kilkuletnich, ale mimo wszystko są one warte uwagi.

Warto wspomnieć, że w PS Store poza pełnymi wersjami gier można znaleźć także m.in. dema i DLC oraz możliwość zakupienia subskrypcji PS Plus. Od czasu do czasu pojawia się tam także możliwość przypisania jakiejś gry do swojego konta całkowicie za darmo (aczkolwiek może być wymagane bycie abonentem usługi PS Plus).

Wszystko to sprawia, że naprawdę warto być na bieżąco z promocjami znajdującymi się w PS Store. Niektóre z nich są dostępne przez dłuższy czas, inne zaś jedynie przez dość ograniczony okres, więc potencjalnie łatwo można coś dobrego przegapić i potem żałować.

Gdzie szukać dobrych promocji?

Dobrych promocji powiązanych z PlayStation Store (i ogólnie konsolami Sony) najlepiej szukać na specjalnych stronach przeznaczonych do ich katalogowania i rozpowszechniania. Warto przy tym zwrócić uwagę na to, aby wybrać taką stronę, która publikuje jedynie zweryfikowane, legalne okazje.

Samodzielne przeglądanie PS Store, nie mówiąc już o szukaniu promocji w innych sklepach lub witrynach, wymaga sporo czasu i energii. Większość osób jest obecnie zabiegana i zapracowana, więc lepiej zamiast tego postawić na opracowania przygotowane przez innych „łowców okazji”.

Dodaj komentarz