Najbardziej rozrywkowe zakątki Europy.

Najbardziej rozrywkowe zakątki Europy.

Wyjazd za granice dla wielu ludzi wiąże się z zupełnie innymi priorytetami. Jedni turyści chcą zwiedzić znane i popularne miejsca, inni poznać nieco historii i kultury danego regionu, jeszcze inni odpocząć w ciszy i spokoju. Dla znacznej części podróżujących – w szczególności tych młodszych – głównym założeniem urlopu jest dobra zabawa i imprezowanie. Osobom odnajdującym się w ostatniej z wymienionych grup podpowiadamy, gdzie udać się na imprezę życia. Które kierunki słyną z luźnego i zabawowego klimatu? Jakiej części Europy nie można ominąć.

Czym charakteryzuje się imprezowy kurort?

Imprezowe kurorty to najczęściej te, które niektórym kojarzą się z hałasem, harmidrem, głośną muzyką, alkoholem oraz tłumami rozśmianych turystów. I jest tym wiele prawdy. Jednak te cechy nie są jedynymi. Tego rodzaju miejsca są przede wszystkim “świątyniami dobrej muzyki”, okazją do poznania nowych i ciekawych ludzi, spotkania ze światowymi gwiazdami czy poczucia wolności i wyrażenia własnych emocji. Beach party, imprezy pod gołym niebem, potańcówki w najlepiej przygotowanych klubach to niezapomniane wrażenie, które pozostanie w pamięci na długie lata.

Gdzie zatem wybrać się na imprezę marzeń? Które europejskie miasta zapewnią oczekiwaną rozrywkę?

IBIZA

To miejsce, które zna i powinien odwiedzić każdy imprezowicz. Magia klubów, najbardziej cenieni i lubiani DJ-je, ciepły i zawsze sprzyjający zabawie klimat, muzyka house i zimne drinki spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy przygód. Zabawa do białego rana i towarzyszący jej relaks na plaży przyciąga w to miejsce rzesze balangowiczów. Na Ibizie znajdują się kluby znane na całym świecie, jak również uwieczniane w różnego rodzaju produkcjach – filmach czy klipach. Jadąc na wyspę nieograniczonej zabawy nie można ominąć imprez takich jak Fiesta del Aqua, dyskoteka Es Paradise – największy klub na wyspie czy Bora – Bora – zabawa na plaży do białego rana.

CYPR – AYIA NAPA

Cypryjski kurort znajduje się po greckiej stronie wyspy, a niezapomniane imprezy odbywają się tu niemalże przez cały rok – z wyłączeniem okresu od listopada do marca. Najbardziej znana imprezowa ulica w południowym Cyprze to zbiór klubów o różnej tematyce, muzyce czy obyczajach. TZW. mała Ibiza cechuje się przede wszystkim różnorodnością, cudownym klimatem, jak również niezapomnianymi wrażeniami z odbytych wakacji.

AMSTERDAM

Tego miejsca nie trzeba przedstawiać najbardziej zapalonym imprezowiczom. Znane pod wieloma względami miasto kusi turystów ilością klubów, atmosferą, wieloma światowymi wydarzeniami czy imprezami pod gołym niebem. Gdy tylko słońce chowa się za horyzontem na pierwszy plan wkraczają znani DJ-je, muzyka z każdego zakątku świata i zabawa do rana. Każdy balangowicz znajdzie tu coś dla siebie, a Dzielnica Czerwonych Latarni tętni niesamowitym życiem nocnym.

KORFU – KAVOS

“Co się dzieje w Kavos – zostaje w Kavos” – to słynne powiedzenie jest zapowiedzią pełnej wrażeń zabawy, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych balangowiczów. Niedroga grecka wyspa oferuje wiele ciekawych klubów i imprez, które najczęściej kończą się wspólnym oglądaniem wschodu słońca na plaży. Różnorodna muzyka, bary, kluby czy zabawa na statkach to marzenie każdego imprezowicza.

Dodaj komentarz