Ślub na Santorini – jak go zorganizować?

Ślub na Santorini – jak go zorganizować?

Santorini to jedna z piękniejszych wysp greckich. Położona na Morzu Egejskim, na północ od Krety gwarantuje niezapomniane przeżycia. Tak naprawdę miejsce to zawsze warto odwiedzić. Jednak my zajmować będziemy się sprawami ślubnymi, a dokładniej tym w jaki sposób zaaranżować w takim miejscu swój ślub oraz naturalnie imprezę weselną.

Samodzielne przygotowanie tak wielkiej imprezy może być kłopotliwe, dlatego warto korzystać z pośrednictwa wyspecjalizowanych firm które mają doświadczenie, które niejeden raz służyły pomocą parom młodym. My pragniemy skupić się na przedstawieniu konkretnych faktów jakie muszą mieć miejsce żeby taka impreza w pełni się udała. Przede wszystkim co powinniśmy otrzymać w pakiecie od firmy, która organizuje nasz ślub na Santorini?

Administracyjne opłaty jakie należy ponieść w Grecji. Płacąc za konkretną usługę powinniśmy mieć zagwarantowane, że wszystko jest opłacone, że nie będzie trzeba dopłacać.

Rezerwacja konkretnych miejsc gdzie będzie ślub, gdzie zorganizowana zostanie impreza. Kwestie te należy dokładnie przedyskutować przed podpisaniem umowy. Skoro ślub na tak przepięknej wyspie to należy oczekiwać konkretnych efektów i otrzymania zapewnienia, że wszystko odbywać się będzie w danej lokalizacji, wcześniej przedstawionej, zweryfikowanej.

Urzędowe formalności załatwione na dzień ślubu. Nie można dopuścić żeby wszelkich kwestii urzędowych odnośnie ślubu w takim miejscu nie przygotowano. To również gwarantować winien organizator takich imprez.

Sprawy formalne czyli gwarancja, że ślub zawarty na terenie Grecji będzie ważny w naszym kraju. Pilnować tej kwestii, mieć gwarancję, że nie innego nie wchodzi w rachubę.

Kwestie imprezy weselnej czyli zapewnienie muzyki, w 99% przypadkach poprzez DJ-a oraz oczywiście przygotowanie miejsce do zabawy. Naturalnie w tym miejscu trzeba pamiętać, że wszystko rozbija się o cenę, dlatego w zależności od posiadanego budżetu powinniśmy wiedzieć czego się spodziewać.

Logistyka, transport na miejsce ślubu – to wszystko leży w gestii pary młodej, firmy zazwyczaj tym się nie zajmują. Jednak kiedy szukamy najlepszych cenowo okazji by załatwić transport na Santorini oraz noclegi to można skorzystać z pomocy biur podróży. Dlaczego w ten sposób? Spora grupa osób to pewny zysk dla biur podróży, dlatego chętnie podejmą się przygotowania wszystkiego w tej dziedzinie i możemy liczyć na ciekawe oferty cenowe, na ciekawe opcje noclegowe.

Dodaj komentarz