Wystające ze spodni stringi to niezapomniany trend dla najbardziej odważnych

Automatycznie zapisany szkic

Bielizna już dawno przestała być taka zwykła: obszerne majtki, gorsety – te kombinacje już dawno powędrowały do szaf i stały się śpiewem minionych lat. Pojawiły się nowe wzory w modzie bieliźnianej jako najbardziej wartościowe w naszej garderobie. Zamiast topów i fiszbinowych gorsetów noszone są biustonosze, paski do pończoch zamieniły się w pełnowartościowe dodatki do ubrań, chociaż był czas kiedy były one oznaką ekstrawagancji i moralnego zgorszenia.
Nawet bielizna wyszczuplająca nie jest już konieczna do ukrycia jako tajemnica Twojego smukłego wyglądu. Modne spodnie rowerzysty i luźne topy, to trend, który w pewnym momencie zawładnął całym Instagramem, a zaczęło się to od ulubionych spodni Kardashianek.
Czy jesteś gotowa, aby wprowadzić do swojego życia jeszcze jeden trend – najbardziej szykowny ze wszystkich wymienionych? Ostrzegam: pasuje tylko do najodważniejszych stylizacji.
Markowe gumki od majtek z widoczną nad paskiem od spodni marką Twojego ulubionego wytwórcy. Takim stylem powitaliśmy lata 90 XX wieku. Do tego już się przyzwyczailiśmy i chyba nikogo już nie zaskoczą takie stylizacje. Ale czy masz w sobie tyle odwagi, aby założyć stringi, które wulgarnie będą wystawać z Twoich spodni z obniżonym stanem? Takie stylizacje nadal stanowią wyzwanie dla wielu z Was. Chociaż ten trend nie narodził się aż tak dawno, to jest to zdecydowanie jeden z głównych elementów niezapomnianego już stylu lat dziewięćdziesiątych. Czy odważysz się powtórzyć wyczyny swojej mamy z czasów jej młodości?
Twoje stringi nie muszą mocno wychodzić spod spodni – to tylko najpopularniejsza opcja. Britney Spears, czy Christina Aguilera nosiły w ten sposób bieliznę w swoich złotych latach, i dodawało to im pewności siebie.
Stringi można również łączyć z sukienką z głębokim wycięciem na plecach. Tutaj mamy już inny wzór do naśladowania, i to nie byle jaki. Pojawienie się w 2001 roku na czerwonym dywanie Gillian Anderson w czarnych okularach i długiej czarnej sukni z odkrytymi plecami, wciąż pozostaje niezapomniany. Z bardzo głębokiego wcięcia wystawały czarne stringi z siateczki – a od nich także biała metka, która tylko dodała uroku temu strojowi.
Nie ma co jednak wspominać o Rose McGowan, która w 1998 r. pojawiła się na czerwonym dywanie w stroju odkrywającym wszystko. Porównując te dwie stylizacje możesz ocenić, która będzie dla Ciebie najbardziej pociągająca.
Dziś obie metody są aktualne, choć dopiero niedawno na wybiegach zaczęto wspominać o pierwszej., która jest mniej wyzywająca. Zalecamy obejrzeć pokazy Jean-Paul Gaultier i Versace.
Ale celebryci wykazują jeszcze większą różnorodność. Najbardziej podoba nam się to, jak Hailey Bieber i Alexa Demi zostały ukazane na dywanikach ze stringami w wieczorowych sukienkach. Obecnie furorę robią też stylizacje w jakich występuje na pokazach mody Bella Hadid. Z pewnością stringi nie powiedziały ostatniego słowa w modowych trendach.

Dodaj komentarz