Czystek – zioło na dobre samopoczucie

Czystek – zioło na dobre samopoczucie

Na co dzień żyjemy w ogromnym pośpiechu i stresie,  dla zdrowia i w trosce o kondycję naszego organizmu warto jest pomyśleć raz na jakiś czas o detoksie, czyli całkowitym oczyszczeniu organizmu. Jednodniowa głodówka i picie przez cały dzień źródlanej wody na pewno przyczynią się do lepszego funcjonowania wszystkich naszych wewnętrznych organów.

Warto pamiętać o codziennym piciu zdrowych ekologicznych napojów i herbat oczyszczających, wówczas regularnie będziemy się pozbywać toksyn.  Sklep internetowy ze zdrową żywnością oferuje mnóstwo produktów sprzyjających oczyszczaniu, w tym napojów i herbat w saszetkach. Można systematycznie zaglądać do internetu i odwiedzać portale popularyzujące zdrowe życie, by uzupełniać swoją wiedzę o najnowszych produktach ekologicznych wchodzących na rynek. Warto o siebie dbać, gdyż jest to tańsze niż wędrowanie później od lekarza do lekarza i stanie w kolejkach.

Do produktów oczyszczających  organizm należy między innymi herbata z czystka. Czystek jest drobną roślinką, która w ciągu ostatnich miesięcy podbija nasze serca i żołądki.  Herbata z czystka przyspiesza przemianę materii, wzmacnia układ odpornościowy, oczyszcza krew i nerki.  Regularne picie herbatki przyczynia się do zdrowszego i lżejszego życia. Zaletą jej jest to, że działa alkalizująco. Jest wskazana  dla osób odchudzających się i aktywnych, ponieważ przyspiesza przemianę materii.  Pozytywne właściwości czystka nie ograniczają się do jego możliwości leczniczych. Działa jak antyperspirant. Oczyszczony organizm nie wydziela już tak wielu substancji zapachowych.

Herbata z czystka jest pozbawiona teiny, a więc nie ma działania pobudzającego jak inne herbaty. Można wypić kilka filiżanek dziennie i ma to jedynie pozytywne działanie. Herbatę z czystka oferuje sklep bezglutenowy z uwagi na jej rolę oczyszczającą. Czystek zawiera ogromną ilość polifenoli, dzięki temu zabija wolne rodniki i wspomaga działanie przeciwutleniaczy.  Naturalna herbata oczyszczająca nie jest dużym wydatkiem, a dzięki niej będziemy mieć lepsze samopoczucie.

Dodaj komentarz