Eliminowanie insektów z mieszkań

Eliminowanie insektów z mieszkań

Nie jest prawdą, że insekty zamieszkują tylko te domy, w których nie dba się o higienę. Często widuje się naprawdę zadbane mieszkania, po których biegają karaluchy czy pluskwy. Do “zainfekowania” mieszkania takimi owadami może dojść nawet przez przyniesienie kilku osobników wraz z używanymi meblami czy innymi przedmiotami. Nasza firma jest po to, aby Ci pomóc z walce z takowym problemem. Wykorzystując nowoczesne rozwiązania możemy dawać gwarancję skuteczności w zwalczaniu owadów.

Zamgławianie w walce z owadami

Dotychczas największym problemem w walce z domowymi insektami było to, że nie można było łatwo docierać do wszystkich zakamarków, gdzie mogą chować się owady. To się jednak zmieniło dzięki metodzie, jaką jest zamgławianie ULV. Wybierając tę usługę sprawisz, że do Twojego domu czy innego miejsca, gdzie masz problem z owadami przyjedzie ekipa ze sprzętem tworzącym charakterystyczną, zabójczą dla owadów mgiełkę. Zastosowanie silnego środka biobójczego sprawia, że zamgławianie jest niezwykle skuteczne. Mgiełka rozproszona po pomieszczeniu dociera do każdego zakamarka, gdzie znajdować się mogą osobniki dorosłe lub larwy. W momencie stosowania zabiegu zamgławiania nie może być w pomieszczeniu nikogo poza operatorem sprzętu. Natomiast gdy zabieg zostanie dokończony to należy dane pomieszczenie wyłączyć z użytku na okres nie krótszy niż 12 godzin. Niekiedy zaleca się wznowienie korzystania z zamgławianych pomieszczeń dopiero po upływie 48 godzin.

Żel do usuwania owadów

W miejscach, gdzie nie można przeprowadzić zamgławiania stosujemy żelowanie. W newralgicznych miejscach, w których występować mogą owady umieszczamy specjalne karmniki dezynsekcyjne. Wewnątrz nich umieszczany jest specjalny żel z zawartym atraktorem. Dzięki niemu owady nie mogą oprzeć się skosztowaniu substancji, która ostatecznie doprowadzi do ich rychłego uśmiercenia. Stosujemy obecnie takie żele, które świetnie radzą sobie nawet z oporną odmianą karaczanów, które posiadają odporność na wiele toksycznych substancji.

Działamy na rynku już od dawna i możemy śmiało powiedzieć, że na dezynsekcji znamy się bardzo dobrze. Jeśli chodzi o kwestię, jaką jest dezynsekcja Piaseczno, Warszawa i okolice to rejon, w którym świadczymy nasze usługi. Zapraszamy do przetestowania naszej skuteczności w walce z insektami w Twoim domu czy firmie.

Dodaj komentarz