Najlepszy prezent na imieniny

Najlepszy prezent na imieniny

Panowie o imieniu Sebastian nie mogą narzekać jeśli chodzi o wybór daty imienin. Jest ich sporo w kalendarzu, tak więc mogą wybrać tę, która im najbardziej odpowiada, czego nie mogą zrobić ci których imię występuje tylko raz w roku. Jednym z najczęściej wybieranych dni jest 20 stycznia, dzień Świętego Sebastiana. Data ta zawsze występuje w karnawale, tak więc jest to dodatkowy powód aby hucznie obchodzić imieniny. Osoby mające wśród znajomych lub w rodzinie Sebastiana z pewnością szykują się do zakupu prezentu oraz składania życzeń. Na pewno pojawią się dylematy co wybrać na podarunek, tym bardziej, że powszechną jest opinia iż mężczyźnie trudniej dobrać upominek.

Jednak nie ma co załamywać rąk, bowiem możemy wybrać z wielu bezpiecznych prezentów typu: portfel, elegancka aktówka, zegarek, etui na klucze czy karty płatnicze jak też spośród śmiesznych gadżetów dla panów lubiących oryginalne i zaskakujące prezenty imieninowe. A takich nie brakuje tak w normalnych sklepach jak i tych wirtualnych. Śmieszne kubki, kufle, kieliszki, ciekawa gra logiczna, łamigłówka i wiele innych drobiazgów, to jest to nad czym warto się zastanowić nie chcąc co roku mężowi, chłopakowi czy synowi kupować wciąż tych samym podarunków w postaci skarpetek, krawatów czy wód toaletowych.

Podobnie rzecz się ma z wyborem życzeń. Jeśli nie lubimy się powtarzać i przesyłać cały czas tych samym oklepanych tekstów, dobrze by było pokusić się o własną radosną twórczość i ułożyć coś specjalnego dla Sebastiana lub skorzystać z małej podpowiedzi. A znajdziemy ją oczywiście na konkretnych stronach internetowych z życzeniami i kartkami elektronicznymi. Wszelkiego rodzaju rymowanki, wierszyki zabawne i te poważniejsze będą lepsze od zwyczajowego „wszystkiego dobrego”…

Najlepiej jeśli możemy osobiście powinszować solenizantowi wręczając mu upominek, jednak jeśli nie jesteśmy w stanie tego zrobić, trzeba posiłkować się innymi rozwiązaniami. Może to być tradycyjna imieninowa kartka, kartka elektroniczna przesłana na pocztę e-mailową lub też zwyczajowy sms. Każda sprawi przyjemność, jednak największą niespodzianką będą kartki przesyłane pocztą tradycyjną. Do dnia Sebastiana jeszcze trochę czasu pozostało tak więc koniecznie trzeba się udać po odpowiednią pocztówkę. A takich dzisiaj nie brak; z gotowymi życzeniami, z wypisanymi imieniem, ręcznie wykonane, kolorowe, błyszczące i jakie tylko sobie zamarzymy – wybór jest pokaźny. Warto inwestować w przesyłanie takowych pocztówek, gdyż jest to frajda i dla adresata, i nadawcy życzeń.

Dodaj komentarz