Najpopularniejsze aplikacje do randkowania

Najpopularniejsze aplikacje do randkowania

Z serwisów randkowych korzysta aż 3,5 miliona Polaków. A liczba ta stale rośnie. Szczególnie w trakcie pandemii. W dobie Internetu randkowanie stało się wyjątkowo proste. Nie musisz wychodzić z domu, przeglądasz kto Ci się podoba, a kto nie. Odpisujesz tylko tym, którzy wydali Ci się interesujący. Randkować możesz w autobusie, w domu, w sklepie – gdziekolwiek jesteś, bo wszystko odbywa się z poziomu Twojego smartfona. Zobacz różne aplikacje do randkowania https://www.boonga.pl/towarzyskie/ i sprawdź jak działają. 

Tinder

Tinder jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do randkowania. Powstał w 2012 roku i bardzo szybko podbił rynek. Mimo, że obecnie nie cieszy się najlepszą sławą, to też nie trzeba go całkowicie skreślać z listy. Konto na Tinderze możesz założyć w momencie ukończenia pełnoletności. Jest to tak naprawdę jedyny warunek, który musisz spełnić. Co prawda na Tinderze głównie znajdziemy użytkowników w przedziale wiekowym 20-40, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby założyć konto będąc starszym. Osoby po 60 roku życia również korzystają z Tindera. 

Jak działa Tinder? Jest to wyjątkowo prosta i intuicyjna aplikacja. Wybierasz swoją płeć, płeć która Cię interesuje, przedział wiekowy oraz do jakiej odległości chcesz szukać partnera lub partnerki. Możesz także napisać kilka słów o sobie: co Cię interesuje, czego szukasz w partnerze, jakie są Twoje hobby itp. Następnie aplikacja filtruje podane dane i dopasowuje do Twoich wymóg propozycje. Użytkownicy wyświetlają Ci się w postaci zdjęcia. Jeśli dana osoba Cię nie interesuje to przesuwasz palcem w lewo, jeśli ktoś Ci się spodobał – to w prawo. Jeżeli również tej osobie wpadłeś w oko, to wyświetli Ci się komunikat o dobranej parze – teraz możecie do siebie napisać.

Badoo

Co ciekawe w Polsce więcej osób stawia na Badoo niż na Tindera. Aplikacje działają na podobnych zasadach. Mimo, że w bazie danych znajduje się prawie 500 mln użytkowników (możesz szukać potencjalnej miłości na drugim końcu świata), to aplikacja opiera się dopasowywaniu partnerów na podstawie odległości i zainteresowań. Profil na Badoo możesz założyć za pośrednictwem e-maila, Facebooka lub numeru telefonu. Dużą zaletą tej aplikacji jest spory odsiew botów. Dzięki temu trafiasz na faktyczne osoby, a nie sztuczne konta. 

Sympatia 

Sympatia jest najstarszą polską aplikacją do randkowania. Przez lata istnienia zdążyła wypracować sobie silną pozycję na rynku. Jednak w wersji darmowej jest mocno ograniczona. Żeby znaleźć naprawdę dopasowaną do nas osobę warto wykupić abonament. Dzięki aplikacji możemy łatwo nawiązać kontakt i spotkać się nie tylko w świecie wirtualnym. 

Dodaj komentarz