Odpowiedni zespół weselny

Odpowiedni zespół weselny

Każdy, kto był kiedyś na weselu wie, że nie ma udanej zabawy, jeżeli zespół weselny nie potrafi sprostać zadaniu. Zabawa ma być dla ludzi w każdym wieku, zawierać czas na tańce, przytulańce i zabawy dla najmłodszych i tych trochę starszych. Czy to Kalisz czy Włocławek, na weselu musi być świetna zabawa.

Zabawianie gości wszystkimi możliwymi tanecznymi rytmami od starszych piosenek po nowoczesne aranżacje. Pop, rock czy salsa wszystkie rytmy dozwolone. Zespół weselny powinien mieć duży wybór utworów, z których można wybierać do woli. Wiele par młodych ma specjalne życzenia, chce zatańczyć do melodii swojego dzieciństwa czy utworów, przy których się zaręczyli albo poznali i powinni mieć możliwość to zrobić.

Zabawy weselne to zawsze dyskusyjny temat. Jedni lubią ich dużo, jedni nie chcą ich wcale. Jedni chcą tylko zabawy dla dzieci, inni mają wesele tylko dla dorosłych. Zespół weselny powinien w prawidłowy sposób poprowadzić imprezę życia świeżych małżonków tak, aby zabawa była i dla najmłodszych i dla tych nieco starszych. Wszelkie gry powinny być dostosowane do wieku uczestników, aby nikogo nie urazić. Państwo młodzi chcą, aby zespół weselny zajął się ich gośćmi kompleksowo, aby nuda to było ostatnie, co będzie można powiedzieć o ich przyjęciu weselnym.

Cała obsługa wesela powinna się skupiać na spełnieniu marzeń i życzeń młodej pary. Tylko oddane swojemu zadaniu zespoły potrafią sprawić, że wesele to będzie niezapomniany dzień i dla nowożeńców i dla ich gości weselnych. Nadrzędnym celem powinno być stworzenie niepowtarzalnej atmosfery, która zaskoczy i samych gospodarzy i gości.

Współpraca między wynajętymi usługodawcami powinna być aktywna i bliska, aby wspólnie dać młodej parze to, czego potrzebują. Jeżeli jest do dyspozycji wedding planner, to wszystkie zespoły powinny wspólnie ustalić, jaki jest motyw przewodni wesela i dostosować do niego repertuar, wystrój i catering. To samo dotyczy strojów i kompozycji stanowisk zespołu weselnego czy barmana. Wszystko musi być dostosowane pod motyw przewodni, aby przyjęcie weselne wypadło doskonale.

Dodaj komentarz