Prezent dla chłopaka? To nie problem!

Prezent dla chłopaka? To nie problem!

Ile razy już wydawało Ci się, że totalnie nie masz pomysłu co kupić swojemu chłopakowi, mężowi na święta, urodziny, czy inne dowolne święto? Panuje powszechne przekonanie, że kobiecie można kupić kwiaty, słodycze, kosmetyki lub zabrać na romantyczną kolację. Ale co z prezentami dla Twojej męskiej połowy? Jeśli masz pustkę w głowie, czytaj dalej!

Zabawne skarpetki

Cóż, kupienie jakiejś części garderoby od razu czyni prezent bardziej funkcjonalnym, przez co szanse, że będzie on nietrafiony, gwałtownie maleją. Jeśli do tego wszystkiego Twój partner lubi zabawę i ma dystans do siebie, to już wiesz co mu kupić. Kolorowe skarpetki mogą zostać założone w nudny sobotni wieczór do leżenia na kanapie, ale również można przełamać nimi elegancki strój składający się z garnituru, koszuli. Śmieszne skarpetki to sposób na wyrażenia swojego prawdziwego “ja” światu. Aby prezent był jeszcze bardziej trafiony, warto rozejrzeć się za skarpetami, których wzory odzwierciedlają hobby naszego mężczyzny. Piłka nożna, matematyczne wzory, słodkie pieski – masz już gotowy pomysł? Jeśli nie, spokojnie. Zawsze możesz zaprojektować własne skarpetki! Będzie na nich wasze zdjęcie, cytat czy coś charakterystycznego tylko na Was.

Zdjęcie, a może cała książka?

Jeżeli wiesz, że Twój mężczyzna lubi wspominać piękne chwile i myślisz, ze taki sentymentalny prezent mu się spodoba, możesz kupić mu ramkę na zdjęcia i od razu wywołać jakieś wspólne. A jeśli macie wiele wspólnych fotek, to może warto zrobić fotoksiążkę? Wymaga to trochę czasu i zaangażowania, więc nie jest tak łatwe jak zamówienie prezentu przez Internet, ale efekt końcowy jest zdecydowanie tego warty. Podczas tworzenia takiej książki można samodzielnie zaprojektować okładkę, poszczególne strony, dodawać nieograniczoną ilość zdjęć i tekstów. Zdecydowanie będzie to prezent od serca, który pozwoli Wam trochę powspominać.

Wspólne wyjście, adrenalina, żarty

Obydwoje nie lubicie nudy i od spokojnej kolacji wolicie skok adrenaliny? Jeśli tak, to idealnym pomysłem na prezent będzie voucher na skok ze spadochronem, lot balonem, przejażdżkę wyścigowym autem czy wyjście na strzelnicę. Plusem takich voucherów jest fakt, że najczęściej są one dwuosobowe, więc Ty również możesz z tego skorzystać. Dobrym pomysłem mogą być również bilety na stand – up. Nigdy za dużo śmiechu, pamiętaj! Minusem może być jednak problem z datą takiego wyjścia, ponieważ występy najczęściej odbywają się podczas danej trasy i tylko w określonym miejscu. Ale przecież zawsze można dać ukochanemu prezent nieco wcześniej, czy kazać mu poczekać kilka dni na odbiór prezentu. W ten sposób przedłuża się świętowanie.

Jak widzisz, kupno prezentu dla Twojego mężczyzny nie jest aż takie straszne, a może być nawet przyjemne! Jęli dobrze go znasz, na pewno coś wymyślisz, jednak pamiętaj, że największym prezentem dla niego będziesz Ty. Twoja obecność i miłość wynagrodzą mu wszystko – nawet ewentualnie nieudany prezent.

Dodaj komentarz